Foton 2019/2020

Milí fotografové.

Tady jsme. My, vy, náš Foton. Fotografický kurz na Rozmarýnku v Lipce, který úspěšně míří do třetího ročníku. A že se je na co těšit.

Na podzim pro vás chystáme večerní fotografování včetně západu Slunce, pokud nám bude přát počasí. Sejdeme se na hvězdárně a poté se vydáme do ulic Starého Brna s jeho kouzelnou atmosférou.

Během zimního kurzu nakoukneme pod pokličku produktové fotografii, což znamená, ano!, že se nejspíš dostaneme i k fotografování jídla. Možná právě s námi započne vaše kariéra food blogera, možná právě vaše fotky se objeví na předních stránkách časopisu Apetit… Také se podíváme, jak pracovat s umělým osvětlením, zaměříme se na makro fotografii a na postprodukci vašich fotografií.

Aktualita – přečtěte si blogový příspěvek, jak se nám zimní kurz vydařil, a podívejte se na video od našeho kameranama Káji Horáka:

Na jaře pro vás chystáme dobrodružné fotografování v tajemných uličkách Medvědí jeskyně a makro fotografii květin a zvířat, které se nám podaří odhalit a lapit na Stránské skále — na jednom z botanicky nejbohatších míst v Brně s krásnými výhledy a poutavou historií.

Léto je příliš daleko, ale rýsuje se nám krajinářská nebo reportážní fotografie. Rádi si vyslechneme i vaše podněty.

Přihlášky a více o pojetí kurzu najdete na webových stránkách Lipky.

Těšíme se na vás!

Ester a Peťa

Vytvořte vlastní web s WordPress.com
Začít
%d blogerům se to líbí: