Portfolia fotografů

Našich kurzů se účastní 25 fotografů. Někteří jsou s námi třetím rokem, někteří se za námi tu a tam podívají, jiní se k nám přidali teprve letos. Ze všech máme radost a z jejich tvorby dvojnásob. Jejich portfolia zde postupně přibývají. Budeme rádi, když jim zanecháte svůj komentář

Tomáš Frybert

Anna Kaděrová

Jmenuji se Anička a fotím aktivně 3 roky, kdy jsem objevila kouzlo zrcadlovky. Nejraději mám makro, hlavně rostlin, práci se světlem a barevnými režimy, které zrcadlovka umožňuje. Víkendovek Fotonu se zúčastňuji ráda, nejen proto, že se vždy něco nového dozvím, ale i kvůli prima lidem, co zde potkávám – a samozřejmě Ester a Peťu nesmíme vynechat.

Jiří Dočkal

Richard Steinbach

Ahoj, já jsem Richard, fotogafování se věnuji už 3-4 roky, z to ho 2 roky aktivně. Nejradši fotím street fotky, portréty a hvězdy. Dole najdete mých 10 fotografií. Budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu, popřípadě za radu, jak šlo cokoliv udělat lépe.

Kája Horák

Kája Horák

Fotím hlavně posledních pár let (tolik mi zas není :)).
Svým focením podporuji školní časopis Klepeto na Gymnáziu Brno-Bystrc.
Kromě focení mě baví i natáčení videí. Natáčel jsem už video pro akvabely, svatbu, třídní video z výletů, video pro tenisový klub a pro Foton.
Nejradši fotím a natáčím zvířata a techniku – hlavně auta.
A stejně jako fotka, tak i focení se nedá kompletně popsat. Pro mě focení znamená uložit si nějaký moment jako památku a taky pro mě focení znamená zábavu. Konkrétně když se u focení zasmějeme nebo se nám prostě něco nepodaří, je vždy čas se zasmát – hlavně ve Fotonu.
To by bylo dost čtení, teď už běžte radši fotit ;).

Neváhejte mi k fotkám napsat zpětnou vazbu. Potěší mě to :).

Vytvořte web zdarma s WordPress.com
Začít
%d blogerům se to líbí: